Знижки на космецевтику Teoxane

Офіційний інтернет-магазин швейцарської космецевтики teosyal.com.ua в Україні регулярно пропонує спеціальні знижки та акційні пропозиції на продукцію для домашнього догляду Teoxane. Звертаємо Вашу увагу, що акційні пропозиції та знижки діють для всіх клієнтів інтернет-магазину teosyal.com.ua (нових та постійних).

Які знижки та акційні пропозиції на продукцію Teoxane діють влітку 2020 року?

Цього літа офіційний інтернет-магазин швейцарського бренду Teoxane teosyal.com.ua підготував виключну пропозицію: будь-який засіб Teoxane можна придбати зі знижкою в цілих 15%.

Оберіть свій новий ідеальний крем, сироватку, бальзам для губ або засіб для вмивання за більш привабливою ціною!

Звертаємо Вашу увагу, що знижка 15% поширюється на весь асортимент бренду Teoxane.

Знижки на космецевтику Teoxane

Teoxane – швейцарська космецевтика ультра-класу, яка кидає виклик ін'єкційним методикам! Вона може використовуватися як постпроцедурний догляд для продовження та підтримки результату, отриманого у косметолога, або ж в якості домашнього догляду.

Не знаєте, який засіб Teoxane підібрати для Вашої шкіри та віку або маєте питання стосовно правильного використання космецевтики? Ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами в онлайн-режимі будь-яким зручним для Вас способом:

  • Скористатися формою для швидкого зв’язку з менеджером (праворуч на кожній сторінці сайту – кнопка “Консультант онлайн”);
  • В телефонному режимі за одним з зазначених номерів: (050) 886 88 44 (Vodafone), (067) 886 88 44 (Київстар);
  • Здійснити дзвінок або написати повідомлення у наш Viber за номером (067) 886 88 44;
  • Написати нам на електронну пошту: office@teosyal.com.ua;
  • Написати нам в приватні повідомлення на одній з наших сторінок в Facebook або в Instagram.

Онлайн-консультації доступні з 9:00 до 20:00 з понеділка по суботу.

Звертаємо Вашу увагу, що тимчасові акційні пропозиції та спеціальні знижки не додаються до персональних накопичувальних знижок (5%, 7% і 10%).

01 серпня 2020

Додати коментар