x
Разом: 0 грн.

Політика лояльності і система знижок

Як придбати швейцарську космецевтику Teoxane вигідно?

Найкращі умови для покупки космецевтики Teoxane в Україні – на teosyal.com.ua, адже окрім приємних цін і безкоштовної доставки, ми пропонуємо ексклюзивну систему персональних знижок і бонусів.

В знак вдячності за довіру до нашого інтернет-магазину, для наших постійних клієнтів ми передбачили спеціальні накопичувальні знижки 5,7 і 10%, а також персональні купони на знижку.

Як отримати накопичувальну знижку?

  • 5% - постійна знижка, яка автоматично нараховується, якщо загальна сума Ваших замовлень сягнула 5 тис. грн.
  • 7% - постійна знижка, що активується, як тільки Ви придбали товарів на загальну суму 7 тис. грн.
  • 10% - нараховується, якщо загальна сума Ваших замовлень перевищує 20 тис. грн.

Накопичувальна знижка надається назавжди, і прив’язана до ваших реєстраційних даних (логін, номер телефону або адреса електронної пошти, які Ви зазначили під час реєстрації на сайті). Після нарахування накопичувальної знижки, вартість Вашого замовлення перераховується автоматично.

Як отримати купон на знижку?

Купон можна отримати за активність в наших соціальних мережах (посилання нижче). Щоб скористатися купоном на знижку, достатньо ввести код з купону при фіналізації замовлення. Ваша знижка буде порахована автоматично.

Що робити, якщо знижка не нарахована?

Якщо за певних причин система не нарахувала Вам знижку автоматично, будь-ласка, зверніться до наших менеджерів, повідомте Ваші дані (логін, номер телефону або адресу електронної пошти, яку Ви вказали під час реєстрації на сайті) і знижка буде порахована вручну.

Як заощадити ще більше?

Окрім накопичувальних знижок, інтернет-магазин teosyal.com.ua регулярно пропонує спеціальні ціни та виключні акційні пропозиції. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті або у наших соціальних мережах, щоб не пропустити можливості придбати продукцію Teoxane / Teosyal за ще більш привабливими цінами.

Щоб бути в курсі всіх наших акційних пропозицій, знижок і новинок, рекомендуємо підписатися на наші профілі в соціальних мережах: Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest та YouTube.

Купувати космецевтику Teoxane на сайті teosyal.com.ua не тільки безпечно, а ще й завжди вигідно!