Що таке космецевтика?

Термін «космецевтика» було створено у 1990-х роках шляхом об'єднання двох слів – «косметика» та «фармацевтика». Космецевтика – це продукти, що мають як косметичну, так і терапевтичну (лікувальну або лікарську) дію і покликані позитивно впливати на здоров'я та красу шкіри.

Як і косметичні засоби, космецевтика застосовується місцево у вигляді кремів або лосьйонів, але містить активні інгредієнти, які безпосередньо впливають на функцію клітин шкіри. Користь використання космецевтичних продуктів, а не традиційних у догляді за шкірою, полягає в тому, що космецевтика призначена для впливу на живу тканину під поверхневим шаром мертвих клітин шкіри, ефективно впливаючи на функцію дерми.

Космецевтика від бренду Теоксан має ідеальну формулу для тих, хто пройшов естетичні медичні процедури та хоче закріпити, зберегти результат на тривалий час. Також цей тип косметики ідеально підходить для тих, хто хоче відкрити для себе професійний догляд за тьмяною, стомленою шкірою з ознаками старіння.

Переваги космецевтики Тeoxane:

  • Не містить гормонів та парабенів;
  • Вирішує різні проблеми шкіри;
  • Індивідуально підбирається та ефективно працює;
  • Безпечний склад організму.

Рекомендуємо звернути вашу увагу на такі продукти бренду:

  • 3D-Lip бальзам для губ з гіалуроновою кислотою - це щоденний догляд для губ з багатою текстурою, що забезпечує комфорт, зволоження та наповненість губ. Містить ущільнювальні, живильні, зволожуючі інгредієнти для розгладження, живлення та наповнення губ. Його нелипка текстура та освіжаючий аплікатор забезпечують комфорт навіть найчутливішій шкірі.
  • R (II) Крем-філер для контуру очей – помітно зменшує темні кола та набряклість, розгладжує дрібні зморшки навколо очей, вирівнює та освітлює ніжну шкіру періорбітальної області. Крем має тонуючу і зволожуючу дію. Засіб активно бореться зі «втомленим» поглядом, віковими змінами та набряклістями в зоні навколо очей.

Космецевтика не тільки зовні омолоджує та робить шкіру красивою, але працює зсередини, запускаючи власні оздоровчі процеси шкіри на клітинному рівні, що не під силу звичайним косметичним засобам.
08 лютого 2023

Додати коментар