Догляд до і після ін'єкцій філлерами: протокол домашнього догляду від Teoxane

Шкіра потребує особливого догляду до і після естетичних процедур. Обумовлено це тим, що процедури у косметолога часто мають агресивний характер (сильний вплив кислотами, лазером, ін'єкційні процедури), тому шкіру необхідно підготувати до "стресу", а також забезпечити оптимальний догляд після нього, який допоможе швидше відновити шкіру.

Бренд Teoxane пропонує 4 варіанти догляду за шкірою до і після естетичних процедур:
- до і після ін'єкцій філлерами;
- до і після пілінгів;
- до і після лазерних процедур;
- до і після інших естетичних процедур.

В даному протоколі розглянемо догляд за шкірою обличчя до і після ін'єкцій філлерами.

1 етап: очищення і підготовка

Перед будь-якою процедурою шкіра повинна бути ідеально очищена від залишків доглядової та декоративної косметики, пилу, бруду і шкірного сала. Тільки ретельно очищена шкіра зможе увібрати всі корисні компоненти від сироватки і крему. Саме тому, приділіть очищенню шкіри більше уваги, ніж раніше. Звертайте увагу на ті препарати, які м'яко очищають шкіру, не порушують гідроліпідний шар шкіри і не викликають подразнень.

RHA® Micellar Solution
Prep Make-up Remover / Cleansing Solution - Face & Eyes

Мицелярна вода від Teoxane - є універсальним очищаючим засобом 3 в 1, який виконує відразу три функції: знімає макіяж, очищає і тонізує шкіру. Засіб можна використовувати для очищення шкіри як обличчя, так і очей, оскільки воно відрізняється м'якою дією і не подразнює шкіру і слизову оболонку очей.

Teoxane RHA™ Micellar

2 етап: догляд

Щоб заспокоїти і зволожити шкіру, перед естетичною процедурою слід використовувати спеціально розроблені для цих цілей препарати.

R[II] Eyes
RHA® Serum - Відновлююча сироватка

Сироватка спрямована на глибоке зволоження і відновлення шкіри. Ключові компоненти препарату проникають навіть у глибокі шари епідермісу, доставляючи в нього все необхідне для вирішення поставлених завдань. Завдяки сироватці, шкіра наводиться в стан "повної готовності" до подальшого догляду: вона підготовлена до впливу препарату з 3-го етапу, який буде працювати ще ефективніше.

RHA® Serum - Восстанавливающая сыворотка

3 етап: заспокоєння шкіри

Спеціальний бальзам допомагає заспокоїти роздратовані або чутливі ділянки після естетичної процедури.

Для відновлення шкіри після ін'єкцій використовуйте Deep Repair Balm - бальзам "Глибоке відновлення". Він швидко знімає роздратування з чутливої шкіри, наповнює її вологою, пом'якшує і дарує відчуття комфорту і захисту.

Deep Repair Balm - бальзам Глубокое восстановление

4 етап: додатковий догляд і захист

Коригувальні креми для обличчя маскують синці, почервоніння і недосконалості шкіри, а також захищають її від ультрафіолетових променів.

Advanced Perfecting Shield SPF30 - Захистний крем

Захисний крем виконує відразу кілька функцій: зволожує шкіру, знімає сліди втоми і стресу, маскує недосконалості, захищає від UVA і UVB променів, а також забруднень навколишнього середовища, надає антиоксидантний захист шкіри.

Advanced Perfecting Shield SPF30 - Защитный крем
16 вересня 2020

Додати коментар