Дегідратація: протокол догляду за зневодненою шкірою

Шкіра з недостатньою кількістю вологи (дегідратована або зневоднена) вимагає ретельного 3-х етапного догляду, який включає в себе очищення, основний догляд, гідратацію.

Слід сказати, що зневодненою може бути будь-яка шкіра: жирна, суха, комбінована. Teoxane в домашній лінії має засоби, які підійдуть для будь-якої з них. Спробуйте професійний гідратуючий домашній догляд від Teoxane!

Протокол щоденного догляду за шкірою з недостатньою кількістю вологи:

1 етап: очищення і підготовка

Незалежно від типу шкіри, акуратно очистіть обличчя за допомогою міцелярного розчину без мила, який не викликає дискомфорту.

RHA® Micellar Solution
Prep Make-up Remover / Cleansing Solution - Face & Eyes

Міцелярна вода для обличчя та очей 3 в 1: гідроліпідний миючий засіб, тонер і засіб для зняття макіяжу.

Teoxane RHA™ Micellar

2 етап: догляд та лікування

Спеціально розроблені цільові процедури ідеально підходять для розгладження тонких ліній і зморшок, а також для додання блиску тьмяному кольору обличчя і зменшення прояву інших ознак старіння.

R[II] Eyes
RHA® Крем для контура глаз

Догляд за делікатною зоною навколо очей. Ефективно вирішує проблеми набряків, висвітлює "темні кола", а також допомогає у боротьбі зі зморшками різної глибини. 

+


  

RHA® Serum
Відновлююча сироватка

Найвища концентрація зволожуючих і відновлюючих активних компонентів для видимого антивікового ефекту.

3 етап: зволоження

Правильне зволоження життєво важливо для боротьби зі старінням. Зволожуючі омолоджуючі креми створюють ефект об'єму і розгладжують тонкі лінії і зморшки.

Advanced Filler
Derma-Restructuring Anti-Wrinkle cream

Оберіть відповідний до вашого типу шкіри для сухої або для нормальної та комбінованої. Оптимальне зволоження з потужними інгредієнтами проти зморшок для ефективного омолоджуючого денного догляду.

Teoxane Advanced Filler dry skin
09 july 2020

Додати коментар