Пігментні плями і розширені пори: протокол домашнього догляду від Teoxane

Пігментація і розширені пори - типова проблема шкіри, яка увійшла в стадію старіння: коли вона вже не може повністю регенерувати за рахунок внутрішніх ресурсів і потребує додаткової підтримки.

Якщо на обличчі з'явилися пігментні плями, необхідно переглянути свій домашній догляд, ввести в нього препарати, склад яких дозволяє вирішити цю проблему: освітлить, вирівняє тон, розгладить шкіру, стягне пори. Тільки професійній косметиці і космецевтиці під силу омолодити обличчя в домашніх умовах, і гарантувати пролонгований точний ефект від застосування засобів домашнього догляду.

Протокол щоденного догляду за шкірою з пігментними плямами і розширеними порами:

1 этап: очищення і підготовка

Очищення - активатор будь-якого догляду. Правильно очищена шкіра як губка вбере всі корисні інгредієнти хорошого крему. Тому до питання вмивання слід підійти максимально серйозно. Ваш очищуючий засіб повинен мати такі характеристики: добре змивати макіяж і інші забруднення, видаляти зайвий жир, тонізувати. При цьому не викликати роздратування і не містити компонентів, які можуть завдати шкоди

RHA® Micellar Solution
Prep Make-up Remover / Cleansing Solution - Face & Eyes

Міцелярна вода Teoxane являє собою універсальний Очищуючий засіб 3 в 1, який виконує відразу три функції: очищення, зняття макіяжу, тонізація.

Teoxane RHA™ Micellar

2 этап: догляд і лікування

Щоденна терапія для в'янучої шкіри з пігментними плямами і розширеними порами повинна включати окремий догляд за 2-ма областями: периорбитальной зоною (навколо очей) і зоною обличчя + шия

R[II] Eyes
RHA® Крем для контуру очей

Ефективне рішення практично всіх проблемних моментів цієї зони, які можуть турбувати Вас у віці 30+: зменшує темні кола, знімає набряклість, розгладжує зморшки

+


  

RHA® Serum
Відновлююча сироватка

Зволоження і відновлення шкіри - основне завдання цієї сироватки. Цільові інгредієнти глибоко проникають в епідерміс, доставляючи в нього все необхідне для вирішення нашої проблеми. Завдяки сироватці, шкіра приводиться в стан повної "бойової готовності": вона підготовлена до максимально ефективного прийняття засобів 3-го етапу.


3 этап: розв'язання проблеми

Додатково зволожити і наповнити шкіру вдень + забезпечити ексфоліюючий оновлюючий догляд вночі: ось формула боротьби за молодість і рівний колір обличчя без пігментації будь-якого типу.

Advanced Filler
Derma-Restructuring Anti-Wrinkle cream

Базовый крем Teoxane для відновлюючого догляду за шкірою. Розроблений в двох варіантах: для сухої або для нормальної і комбінованої шкіри. В його назві ви бачите слово "Філер" або наповнювач. А це означає, що він забезпечить оптимальне зволоження і заповнить зморшки і лінії, завдяки потужній anti-age формулі, помноженій на сучасні технології доставки ключових інгредієнтів "точно в ціль"

+

Perfect Skin Refiner

Нічний відновлюючий крем

Для роботи з пігментацією обов'язково необхідно підключити ексфоліюючий нічний догляд. Саме кислота, що входить до складу, допоможе делікатно "зняти" верхній ороговілий шар, а заспокійливі інгредієнти зроблять процес оновлення максимально комфортним.

Регулярне вживання + трохи терпіння = Ваша нова сяюча чиста шкіра!

10 july 2020

Додати коментар