Антивіковий догляд за шкірою 40+: чи все ви робите правильно?

Доглядовий ритуал в будь-якому віці заснований на трьох «слонах»: очищення-тонізація-живлення. Але з віком цю базу просто необхідно посилювати додатковими засобами. І робити це потрібно правильно!

Найпоширенішими проблемами шкіри 40+ є підвищена сухість, поглиблені заломи, тьмяний колір і гравітаційний птоз. Ось чому для щоденного догляду в цьому віці слід підбирати професійні препарати з формулами, здатними скорегувати і виправити всі заявлені вище проблеми шляхом «перезавантаження» роботи клітин дерми. Найбільш досягли успіху в цьому питанні швейцарські вчені з компанії Teosyal, розробивши і запатентувавши унікальні технології, які повністю змінюють звичні стандарти по догляду.

Підсилювачі для звичного догляду за шкірою 40+

 1. Ексфоліація. Після 30-ти в клітинах дерми починають сповільнюватися регенеруючі процеси, виробництво колагенових і еластинових волокон також йде на спад. Ближче до 40 років можна вже візуально спостерігати наслідки всього цього на обличчі. При цьому, омертвілі клітини самостійно практично не злущуються, і в верхньому шарі дерми відбувається їх накопичення. Як результат - обличчя виглядає тьмяним, заломи і пігментація стають помітні сильніше. Штучне відлущування допомагає повернути шкірі м'якість, освітлити її та вирівняти тон. Проводити таку процедуру рекомендується часто, але препаратами з м'яким впливом. Ідеальними для вікової дерми є очищаючі гелі з AHA-кислотами, які забезпечують глибоке очищення і видалення ороговілих клітин без мікротравм.

  Наш вибір:
  Очищаючий гель Teoxane Aha

 2. Додаткове зволоження за допомогою сироваток і бустерів. Недолік вологи в дерми виникає не тільки через те, що її захисні функції стають більш вразливими перед агресивними чинниками і ослабленими. До 40 років «армія» молекул гіалуронової кислоти, що утримують вологу в клітинах, невблаганно скорочується. Заповнити нестачу і перезапустити власний синтез гіалуронки можливо. Саме для цих цілей і розробляються зволожуючі препарати, які можна наносити і під звичний доглядовий крем/маску, так і використовувати в якості моно-продукту.

  Наш вибір: висококонцентрована сироватка Теоксан

 3. Креми для обличчя з високим SPF і з щільними текстурами. Забудьте про вихід на вулицю зі звичайним кремом, який або не містить УФ-фільтри, або йде з невеликим SPF. Краще почати користуватися препаратами, у яких сонцезахисний фільтр, як мінімум, 30 і їх формула заснована на високоактивних компонентах з антиоксидантним і омолоджуючим ефектами.

  Наш вибір: Advanced perfecting shield SPF-30

 4. Крем для повік з ліфтинг-ефектом. Ближче до 40 стає дуже помітний стан шкіри навколо очей - вона виглядає в'ялою, верхня повіка потроху «обвисає», все виразніше стають мімічні зморшки і темні кола. Особливо це впадає в очі при нанесенні декоративної косметики. Знайоме? Тоді настав час для покупки препарату для цієї зони на основі гіалуронової кислоти або ретинолу. Зверніть увагу, що засоби з ретинолом для чутливої шкіри навколо очей рекомендується використовувати не частіше 2 разів на тиждень.

  Наш вибір: RHA® Eye Contour

 5. Нічна маска або активний нічний крем. Це дуже зручний варіант для інтенсивного зволоження і живлення вікової шкіри. Тут також слід підбирати такі засоби, до складу яких входитимуть активні зволожуючі агенти, антиоксиданти і амінокислоти.

  Наш вибір: Нічний відновлюючий крем (10% AHA) Teoxane Perfect Skin Refiner

28 квітня 2021

Додати коментар