Збільшення щік за допомогою гіалуронової кислоти

Наші щоки мають величезний вплив на те, як ми виглядаємо. Круглі, пухкі щічки (чи не здається вам знайомим вираз “дитяче личко"?) створюють моложавий зовнішній вигляд, а високі вилиці взагалі вважаються привабливими.

Чому у деяких людей запалі щоки?

Насправді, основні типові юнацькі риси обличчя такі:

  • Висока скула
  • Повні щоки
  • Чітко окреслена лінія підборіддя

Ці три риси часто називають "трикутником молодості". З віком трикутник стає перевернутим, так що найширша частина обличчя тепер знаходиться на лінії підборіддя.

Якість шкіри знижується з втратою колагену, еластичності і гіалуронової кислоти. Кістки реабсорбуються навколо наших очей, щік і підборіддя.

Підшкірний жир, який допомагає забезпечити об'єм, контури обличчя і повноту, зменшується: це призводить до западин під очима, сплощення щік і опущення куточків рота.

В результаті обличчя може виглядати опущеним і запалим в щоки, залишаючи нас з гірким, сумним і втомленим поглядом.

Старіння обличчя: інверсія трикутника молодості


Як за допомогою гіалуронової кислотою можна відкоригувати запалі щоки?

З віком підшкірний жир, що лежить в основі шкіри, обвисає, а щоки стають пласкими. Крім того, здатність утримувати і природним чином синтезувати гіалуронову кислоту знижується, що призводить до того, що шкіра втрачає структуру і об'єм, утворюючи дрібні зморшки на шкірі або щоках.

Оскільки більш повні, округлі щоки є синонімом краси і молодості, мета лікування - заповнити ці запалі області. А завдяки своїй чудовій здатності відновлювати об'єм, дермальні філери з гіалуроновою кислотою є гідним варіантом лікування.

Які процедури з гіалуроновою кислотою підходять для запалих щік?

Найпростіший і швидкий спосіб відновити втрачений об'єм щік - це використовувати дермальні філери ГК (гіалуронової кислоти), спеціально розроблені для заповнення об'єму.
Оскільки він може утримувати до 1000 молекул води, ГК є ефективним компонентом для наповнення шкіри, який додає їй об'єм.

Філери гіалуронової кислоти, призначені для поверхневих ліній і зморшок, таких як акордеонні лінії (тонкі лінії, які спрямовані вгору з боків нашого обличчя до вилиць), також можуть бути використані для поліпшення текстури поверхні шкіри, зволоження і повернення їй сяйва.

Скільки процедур необхідно для отримання задовільних результатів?

Головне достоїнство лікування запалих щік за допомогою дермальних філерів ГК полягає в тому, що результати майже миттєві.
Проте, шкіра заспокоїться протягом перших кількох днів після ін'єкції, і до цього часу можна буде побачити остаточний результат.
Результати лікування дермальним філером ГК можуть тривати до 24 місяців.

Проте, середня тривалість лікування залежить від декількох факторів: типу шкіри, глибини зморшок / складок, що підлягають корекції, типу ін'єкції і обсягу вводиться продукту.

18 червня 2020

Додати коментар