Корекція підборіддя за допомогою гіалуронової кислоти

Збільшення підборіддя

Підборіддя грає важливу роль в загальному силуеті і симетрії обличчя. Збалансовані та гармонійні риси обличчя - запорука гарної зовнішності і впевненості в собі. Якщо у вас коротке підборіддя, то страждає вся структура обличчя.

Як можна використовувати гіалуронову кислоту для збільшення підборіддя?

З віком наше підборіддя має тенденцію втрачати об'єм і проекцію. Щоб боротися з цим, можна вдатися до використання гіалуронової кислоти - вона дозволить м'яко змінити повноту і контури підборіддя для отримання абсолютно максимального результату.

Якщо ви відчуваєте, що ваше підборіддя недостатньо помітне або НЕ врівноважує інші риси обличчя, збільшення підборіддя за допомогою гіалуронової кислоти може бути вирішенням проблеми.

Які процедури з гіалуроновою кислотою підходять для збільшення підборіддя?

Збільшення підборіддя за допомогою дермальних філерів гіалуронової кислоти - це хороший спосіб поліпшити красу з мінімальним ризиком, без простоїв, при цьому з швидким результатом. Навіть при невеликій кількості філлера підборіддя може помітно покращитися. Це також може допомогти визначити лінію підборіддя. Дія філерів гіалуронової кислоти може тривати до двох років і повністю можна виправити, якщо ви залишитеся незадоволені результатами.

Проте, середня тривалість корекції залежить від індивідуальних та інших факторів, таких як тяжкість проблеми, що підлягає корекції, тип ін'єкції і об'єм введеного препарату.

08 вересня 2020

Додати коментар