Гіалуронова кислота в боротьбі з "гусячими лапками"

Що таке "гусячі лапки"?

Гусячі лапки - це тонкі лінії і крихітні зморшки, які формуються навколо зовнішніх куточків очей. Вони в основному викликані впливом сонця, але повторювані рухи м'язів, викликані нормальною мімікою в цій динамічній області, такі як посмішка, сміх і мружіння, також є однією з основних причин їх появи.

Типи " гусячих лапок"

Розрізняють два основних типи ліній гусячих лапок:

  • ті, які з'являються в результаті дії м'язів. Це можна легко проілюструвати, під час посмішки або прищурення: це активізує м'язи навколо зовнішньої сторони наших очей, утворюючи гусячі лапки;
  • ті, які присутні весь час, навіть коли ми знаходимося в повному спокої або спимо. Вони є результатом впливу, наприклад, косоокості, похмурості і пошкодження сонцем. 

Які існують варіанти лікування "гусячих лапок"?

Ботулотоксин є найбільш широко використовуваним засобом лікування цієї області, проте в даний час дермальні філери ГК (гіалуронової кислоти) також є можливим засобом лікування цієї динамічної області обличчя.

Філери гіалуронової кислоти є найменш інвазивним варіантом лікування для корекції тонких ліній і поверхневих зморшок в чутливих областях, таких як "гусячі лапки".

Існують можливість тимчасово поліпшити зовнішній вигляд нашої шкіри, зробивши ін'єкції (за допомогою дуже маленької голки) дермального філера гіалуронової кислоти безпосередньо в "гусячі лапки".

На сьогоднішній день доступні нові автоматичні ін'єкційні пристрої, які допомагають оптимізувати ін'єкції в цю динамічну область.

Професійні засоби по догляду за шкірою, виготовлені з високоефективних інгредієнтів, таких як гіалуронова кислота, призначені спеціально для ніжної шкірної тканини, що оточує очі.

Будь то у вигляді крему або сироватки, ці продукти мають дуже ніжну текстуру, що дозволяє наносити їх на область навколо очей, забезпечуючи достатнє зволоження і розгладжуючи тонкі лінії "гусячих лапок", особливо коли такі засоби зроблені з посиленої гіалуронової кислоти - такі препарати допомагають дуже тонкій шкірі навколо очей зберегти свої запаси вологи, щоб уникнути зневоднення.

Проконсультуйтеся з вашим практикуючим лікарем, щоб отримати найкращу пораду щодо використання цих засобів для догляду за шкірою в домашніх умовах.

Перекладено з сайту teosyal.com.

17 червня 2020

Додати коментар