Маріонеткові зморшки: як позбутися за допомогою гіалуронової кислоти?

Маріонеткові зморшки - це зморшки, що йдуть від куточків рота до підборіддя. Проблема з маріонетковими зморшками полягає в тому, що вони, як правило, показують емоції, навіть якщо ми нічого не намагаємося висловити, змушуючи інших думати, що ми сумні, сердиті або розчаровані.

Чому у деяких людей з'являються маріонеткові зморшки?

Маріонеткові зморшки, як правило, викликані природним процесом старіння і можуть значно посилитися через пошкодження сонцем, курінням, втратою ваги і поганим харчуванням.

Якщо маріонеткові зморшки почали активно проявлятися, то, напевно, стає питання про позбавлення від них.

Як гіалуронова кислота може усунути маріонеткові зморшки?

Наш організм природним чином виробляє гіалуронову кислоту. Ця молекула бере активну участь у підтримці нашої шкіри пружною, наповненою і постійно зволоженою. Однак її вироблення, а отже, і кількість колагену, з віком зменшується.

Розпад колагену змушує шкіру з часом втрачати більшу частину своєї еластичності і підтримки, сприяючи появі складок і зморшок в динамічних областях обличчя. Жирові відкладення на обличчі починають зменшуватися, створюючи порожнечу під шкірою. У міру того як ці проблеми посилюються з віком, в'ялість і обвисання шкіри стають занадто помітними, що призводить до появи маріонеткових зморшок.

Завдяки своїм чудовим вологоутримуючим властивостям, засоби, що містять гіалуронову кислоту в якості активного інгредієнта, збільшують об'єм в динамічній області навколо маріонеткових зморшок, щоб зменшити їх зовнішній вигляд, а також допомагають зволожити шкіру.

Які процедури з гіалуроновою кислотою підходять для ліній маріонеток?

Існує кілька варіантів пом'якшення зовнішнього вигляду маріонеткових моршин. Заповнення цих ліній дермальними філерами гіалуронової кислоти легко, дуже доступно, і, насправді, є найпопулярнішим методом боротьби з ними. Використовуючи дермальні філери для заміщення втраченого об'ємув шкірі, можна різко зменшити і згладити появу маріонеткових зморшок.

Обличчя швидко стане виглядати щасливішим і молодшим. 

Скільки процедур необхідно провести, щоб згладити маріонеткові зморшки?

Дермальні філери гіалуронової кислоти працюють миттєво, додаючи об'єм, щоб згладити маріонеткові зморшки.

Результат зазвичай триває більше 12 місяців. Проте, середня тривалість лікування залежить від декількох факторів: типу шкіри, тяжкості зморшок / складок, що підлягають корекції, типу ін'єкції і об'єму продукту, що вводиться.

Можливо, буде потрібно додаткове лікування, але воно варіюється від людини до людини і залежить від декількох факторів, включаючи вік, спосіб життя, структуру шкіри і очікувані результати.

Перекладено з сайту teosyal.com

26 червня 2020

Додати коментар