Гіалуронова кислота в догляді за носогубними складками

Носогубні складки іноді називають лініями посмішки або сміху. Ці лінії, як правило, розташовані вниз від носа до куточків рота.

Чому у деяких людей є носогубні складки?

Оскільки всі ми старіємо, лицьові структури починають провисати: тоді ці динамічні лінії стають більш помітними.

Поширеними факторами, які можуть привести до передчасної появи цих ліній є куріння і вплив сонячного світла. Вираз обличчя також відіграє величезну роль, тому, якщо ми багато посміхаємося або сміємося, є шанс, що в ще в досить молодому віці у нас з'являться більш глибокі зморшки сміху.

Дійсно, коли ці лінії починають поглиблюватися і стають більше схожими на складку, а не на симпатичну дужку, що укладає нашу посмішку, ми можемо відчути потребу в позбавленні від них.

Як гіалуронова кислота може допомогти в позбавленні від носогубних складок?

Коли шкіра старіє, колагенові та еластинові волокна в нашій шкірі руйнуються, зменшуючи здатність нашої шкіри "відновлюватися" від посмішок та інших виразів обличчя. Носогубні складки стають більш помітними в міру того, як наша шкіра втрачає об'єм, еластичність і рівень вологи.

Засоби, що містять гіалуронову кислоту в якості активного інгредієнта, відновлюють об'єм і наповнюють шкіру навколо наших зморшок сміху, щоб зменшити їх зовнішній вигляд. Ослаблення і опущення, що спостерігаються в цій динамічній області, також можуть бути оброблені засобами з гіалуроновою кислотою.

Які процедури з гіалуроновою кислотою підходять для носогубних складок?

Дермальні філери з гіалуроновою кислотою є найбільш популярним варіантом лікування, щоб наповнити шкіру під носогубними складками. Ці філери відновлюють втрачений об'єм і пом'якшують прояв складок, забезпечуючи помітні і природні результати.

Скільки процедур необхідно для отримання видимих результатів?

Результати ін'єкцій філером гіалуроновою кислотою можуть бути помітні відразу після обробки носогубних складок, а додаткові поліпшення об'єму шкіри помітні вже через тиждень після ін'єкцій.

Ефект зазвичай триває більше 12 місяців.

Проте, середня тривалість лікування залежить від декількох факторів: типу шкіри, глибині зморшок / складок, що підлягають корекції, типу ін'єкції і об'эму продукту, що вводиться.

Згодом організм поступово руйнує введену гіалуронову кислоту, в результаті чого носогубні складки знову поглиблюються. Для підтримки молодого зовнішнього вигляду будуть потрібні повторні процедури.

Перекладено з сайту teosyal.com.

26 червня 2020

Додати коментар