Методи дослідження препаратів лабораторії Teoxane

Швейцарська лабораторія TEOXANE, яка створила лінію знаменитих ін'єкційних препаратів Teosyal, однаково педантично ставиться до досліджень ефективності як створюваних філерів, так і космецевтики для домашнього догляду. В результаті багатоступінчастого тестування і 10-ти річних досліджень, вони запропонували ринку:

  • інноваційні ін'єкційні препарати, які незмінно завойовують перші нагороди на всіляких конкурсах і конгресах і по-справжньому омолоджують;
  • ультраефективну лінію домашнього догляду, засновану на тих же технологіях, що і ін'єкції Teosyal (в першу чергу, це RHA – пружна гіалуронова кислота), що дозволяє підтримувати шкіру в період між естетичними процедурами, і просто доглядати за нею в домашніх умовах.

Препарати Teosyal і Teoxane, діючи поодинці або в комплексі, дійсно глибоко зволожують, зміцнюють, підтягують і захищають шкіру. Засоби догляду Teoxane мають протизапальну і заспокійливу дію, помітно прискорюють регенерацію шкіри, створюють приємне відчуття комфорту відразу після процедур.

Космецевтика TEOXANE рекомендована до застосування після ін'єкцій, хімічного пілінгу і лазеротерапії. 

Космецевтичні препарати Теоксан тестуються із застосуванням таких методів:

  • In-Vivo: тест і самооцінка, що проводяться під дерматологічним контролем незалежною лабораторією. Це зафіксовані фактичні враження випробовуваних (підтверджені спостереженнями лікарів-дерматологів), які тривалий час застосовують космецевтику Теоксан (від 14 до 28 днів).
  • Тести ex-vivo, виконані незалежною лабораторією: гідратаційні вимірювання епідермісу з мікроскопічним спостереженням мікрорельєфу шкіри. Таким чином підтверджуються не тільки візуальні, але і фактичні зміни, що відбуваються в епідермісі в результаті використання домашнього догляду.
  • Тест ефективності за корнеометрією, що проведено незалежною лабораторією. 
  • Властивості інгредієнтів засновані на даних, що повідомляються виробниками сировини. Слід зазначити, що лабораторія вкрай ретельно ставиться до вибору сировини для своїх препаратів, використовуючи тільки 100% чисту, що пройшла всі тести і додаткові дослідження.

Купуючи космецевтику Teoxane, ви можете бути впевнені, що маєте по-справжньому дієвий і безпечний препарат, який буде працювати так, як зазначено виробником.

24 травня 2020

Додати коментар