Нехірургічна корекція носа гіалуроновою кислотою

Вас турбує форма носа, але лякає пластична операція? При відповіді "так" нехірургічна корекція носа може стати ідеальним рішенням.

Чому деякі люди бажають провести нехірургічну корекцію носа? 

Нехірургічна корекція носа може коригувати такі зміни його форми:

- злегка зігнутий ніс
- «ніс гачком»
- горбинка на носі
- опущений кінчик носа
- асиметрія носа
- незадоволеність після ринопластики

Як гіалуронова кислота може бути використана при нехірургічній корекції носа?

Для корекції носа виконуються експертні ін'єкції з використанням дермальних філерів з гіалуроновою кислотою. Але для цієї делікатної області не завжди філери є показанням. Якщо ви незадоволені більше формою, а не розміром носа, тоді можливе використання дермальних філерів з гіалуроновою кислотою.

Використання дермальних філерів з гіалуроновою кислотою на сьогоднішній день є найбільш популярним методом для м'якої і ефективної альтернативи з негайним результатом, в порівнянні з болем і дискомфортом при хірургічному втручанні.

Філлери досить щільні, щоб вирівняти вигини або горбинку, наповнити ділянки або вдавлення, які могли з'явитися з природних причин або в результаті нещасного випадку. Вони також можуть збільшити маленький ніс і / або надати велику очертність, згладити горбинку, скорегувати відхилення носа або виправити кінчик носа.

Як довго триває результат нехірургічної корекції носа?

Процедури з гіалуроновою кислотою дають швидкий результат, що є однією з їхніх переваг. Завдяки розщепленню гіалуронової кислоти організмом, ніс в кінцевому рахунку повертається до вихідної форми.

В середньому, результат нехірургічної корекції носа триває близько 1 року, необхідність в наступній ін'єкції залежить від типу шкіри і способу життя.

08 вересня 2020

Додати коментар