Корекція овалу обличчя за допомогою гіалуронової кислоти

Чому овал обличчя у деяких людей змінюється з віком?
З віком підшкірний жир починається розсмоктуватися, шкіра втрачає свою еластичність, наповненість, і, як наслідок, змінюється і овал обличчя.

Чому гіалуронова кислота може застосовуватися в корекції овалу обличчя?
Завдяки об'ємному ефекту, гіалуронову кислоту можна використовувати для заповнення впадин і провисших ділянок, що призводить до більш молодого і свіжого обличчя з чіткими контурами.

Які процедури з гіалуроновою кислотою підходять для зміни овалу обличчя?
Ін'єкційні дермальні філери ГК (гіалуронової кислоти) можуть допомогти відновити втрату об'єму обличчя і, відповідно, овал обличчя. Вміле введення філерів для обличчя може створити ліфтинг-ефект і забезпечити максимально природний результат без необхідності хірургічної процедури.

На додаток до обробки овальних контурів, шкіра буде виглядати більш пружною і гладенькою, а щоки і підборіддя можуть отримати більш чіткі і виразні контури.

Скільки процедур необхідно, щоб змінити овал обличчя?
Крім зміни овалу обличчя, філери ГК забезпечують миттєве і природне наповнення об'єму скул, допомагаючи підняти всю середню частину обличчя.

Загальний ефект процедури видно приблизно через два-три тижні і може тривати до 18 місяців, в залежності від декількох факторів: типу шкіри, тяжкості проблеми, типу ін'єкції і обсягу введеного препарату. Якщо лікування регулярно повторюється, то з кожним лікуванням потрібна менша доза.

Ця процедура передбачає відновлення об'єму великих ділянок обличчя, тому професійна оцінка фахівця (лікаря-косметолога) обов'язкова.

Проконсультуйтеся зі своїм лікарем, щоб отримати найкращі рекомендації з точки зору типу філерів гіалуронової кислоти і їх використання в різних областях обличчя, а також використання засобів по догляду за шкірою в домашніх умовах.

08 вересня 2020

Додати коментар