Корекція носослізної борозни за допомогою гіалуронової кислоти

Навіть після хорошого нічного сну ви маєте втомлений вигляд? Правда в тому, що кола під очима виникають не тільки у людей, які мало сплять або ведуть нездоровий спосіб життя.

Навіть у здорових людей, які досить відпочивають, можуть з'явитися темні кола або мішки під очима.

Чому у деяких людей з'являються кола під очима?

Темні кола та «мішки» під очима можуть надати нам втомлений вигляд і додати вік, в слідстві чого обличчя буде виглядати старше.

Процес старіння знижує еластичність нашої шкіри, що призводить до її обвисання. Але шкіра також втрачає об'єм, оскільки жирові тканини починають руйнуватися з часом.

Ніжна область між нижньою повікою і верхньої щокою відома як слізна борозна. Коли ми стаємо старше, ця область стає тоншою, глибшою, темнішою і більш помітною через темні кола або тіні.

Якщо ми боремося з темними колами, тінями, западинами або "мішками" під очима, лікування цієї області може призвести до більш відпочинутого, жвавого вигляду.

Як можна лікувати кола під очима за допомогою гіалуронової кислоти?

Засоби, що містять гіалуронову кислоту, які особливо адаптовані для використання на цій складній і тендітній області, можуть допомогти боротися з темними плямами і колами під очима.

Обробка області під очима препаратами з гіалуроновою кислотою може також стимулювати синтез колагену, що призводить до більш високої якості шкіри з точки зору зволоження, еластичності і сяйва.

Пам'ятайте: щоб підібрати максимально ефективні і необхідні саме вам засоби варто звернутися до вашого лікаря-косметолога!

Які процедури з гіалуроновою кислотою підходять для лікування темних кіл під очима?

Ін'єкції спеціальних філерів з гіалуроновою кислотою освіжають і омолоджують шкіру під очима, роблячи погляд свіжим і відкритим.

Деякі сироватки, що містять посилену гіалуронову кислоту високої якості також можуть допомогти поліпшити зовнішній вигляд шкіри, зволожуючи і підтягуючи її, щоб створити більш гладкий рельєф.

Скільки процедур необхідно для досягнення задовільних результатів?

Результат лікування темних кіл під очима за допомогою гіалуронової кислоти проявляється відразу після процедури. Гіалуронова кислота під очима повільно розсмоктується протягом 9-12 місяців, залежно від організму. У міру того, як результат слабшає з часом, лікування може бути проведено повторно або скориговано по мірі необхідності.

10 вересня 2020

Додати коментар